| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Interface | I²C |
| Output Current | 400 mA |
| Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 2.5 V |
| Logic Function | AND |
| Output Configuration | Half Bridge |
| Chemistry/Technology | Bi-CMOS |
| Applications | Camera |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Step Resolution | 1, 1/2, 1/256 |
| Load Voltage | 2.5 V to 5.5 V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
Stock: 1949
Distributors
pcbx
Unit Price$2.84093
Ext.Price$2.84093
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.84093 | $2.84093 |
| 10 | $1.89025 | $18.90250 |
| 25 | $1.74577 | $43.64425 |
| 50 | $1.62947 | $81.47350 |
| 100 | $1.52092 | $152.09200 |
| 300 | $1.40354 | $421.06200 |
| 500 | $1.29522 | $647.61000 |
| 1000 | $1.09517 | $1095.17000 |
| 3000 | $1.06351 | $3190.53000 |
| 5000 | $1.03276 | $5163.80000 |
